- We laten zien waar de verwarring en frustratie vandaan komen.
- Je ontdekt het gemak van Spiekbriefjes in je hoofd.
- We vertellen je de kern van Het geheim van de klinker en waarom alle kinderen dit geheim moeten weten.
Online training - Grip op Lezen en Spelling
Wanneer? Kijk bij de data ;-).
Waar? Online, dus gewoon via de computer te volgen.
Schrijf je alsjeblieft in met de gedachte: "Als dit nou eens een manier zou kunnen zijn waarop ik .... zou kunnen helpen." En op de stippellijntjes staat dan de naam van een kind dat je ziet vastlopen.
Zet de datum en tijd waarop je hebt ingeschreven meteen in je agenda, zodat er niets tussen kan komen.
En als je dan ECHT niet kan…. laat het ons dan even weten, want dan kunnen we je plek aan iemand anders geven.Natuurlijk geven wij (Jorien en Margit) direct antwoord op de vragen die je hebt.
Let op: voor iedere les kan een beperkt aantal mensen inschrijven. In onderstaande lijst zie je of een les vol zit - schrijf dan ajb niet meer in voor die datum.
Wil je met een team inschrijven? Neem dan even contact met ons op, dan plannen we een aparte datum in.
donderdag 19 mei 20:00 (nog 16 plekken beschikbaar)
(Klik op de gele knop in de paarse balk om je in te schrijven)